Το θέμα μας είναι: Που θα πάει η σχέση μου; Τι θα συμβεί τελικά ανάμεσα μας, να μείνω ή να φύγω; Πάμε να μάθουμε αμέσως τι θα συμβεί, θα το ζήσουμε επιτέλους; Ποια θα είναι εξέλιξη μας;
Η αναλύτρια Ταρώ Βέρα απαντά στο ερώτημα σου με το Pick a Card! Είναι απλό, σκέψου έντονα το θέμα που αναλύουμε, φέρε στο νου σου το πρόσωπο που σε απασχολεί και θες να το ρωτήσουμε, διάλεξε ένα από τα πακετάκια μας και δες την απάντηση που ζητάς.