Κάθε εβδομάδα θα τραβάμε 1 κάρτα που θα αντιστοιχούμε για όλη την εβδομάδα και για όλα τα ζώδια, με την κάρτα αυτή θα βλέπουμε την τάση και την γενικότερη εικόνα.
Η Κάρτα που φωτίζει την εβδομάδα μας είναι "Ιππότης των Ράβδων", αλλά αντεστραμμένος και το μήνυμα που μας δίνει η κάρτα αυτή είναι να μην βιαζόμαστε.
Στα σχόλια πλειοψήφησαν οι Υδροχόοι οπότε θα αποκαλύψουμε μια κάρτα για τα αισθηματικά τους και είναι: Η κάρτα "Εραστές" είναι μια πολύ καλή κάρτα και φυσικά πολύ ερωτική. Ευνοεί την επικοινωνία σας με τους συμβατούς σε εσάς Διδύμους. Ανοίγει όλες τις δυνατότητες του έρωτα, νέες σχέσεις για τους αδέσμευτους Υδροχόους, αλλά και εξελίξεις πολύ όμορφες στις ήδη υπάρχουσες. Ενώ δεν αποκλείεται να φέρει και κάποια διλήμματα αλλά όμορφα όχι δύσκολα.